Przegląd Działalności Pathgate w 2019 roku

Lama Dondrup Dorje Rinpoche with Khenpo Nyima Dondrup Rinpoche and Lama Pasang in the UK

Rok 2019 był dla Instytutu Pathgate pełen wydarzeń propagujących Buddha Dharma. Lama Dondrup Dorje Rinpoche kontynuował swoją niestrudzoną podróż po całym świecie by nauczać uczniów Pathgate. Mieliśmy również przyjemność gościć Khenpo Nyima Dondrup Rinpoche w Centrum Dharma Pathgate w Wielkiej Brytanii i Lama Gurung Pasang w Centrum Dharma w Grecji, Rumunii i Wielkiej Brytanii.

W maju, nakręcanie dodatkowych zdjęć do ‘Nowej Edycji Życie Guru Rinpoche’ przeniosło się do Nepalu, gdzie znajduje się wiele świętych miejsc związanych z Guru Rinpoche. Nowy materiał wniesie jeszcze więcej realizmu do oryginalnego filmu.

Lama Dondrup Dorje Rinpoche with Khenpo Tenzin Norgey Rinpoche in New York
Photo taken before The Holy Stupa inside the private room of His Holiness Pema Norbu Rinpoche, Upstate New York

IW grudniu, Lama Dondrup Dorje Rinpoche został zaproszony by wziąć udział w Uroczystym Otwarciu Centru Dhrama Palyul w Nowym Jorku w USA. Po zakończeniu dwu dniowego wydarzenia, Lama Dondrup Dorje Rinpoche pojechał do Centrum Odosobnienia Palyul w Stanie Nowy Jork by oddać cześć Świętej Stupa, która mieści w sobie relikwie jego Fundamentalnemu Guru Jego Świątobliwości Pema Norbu Rinpoche.

Codzienne Nauczanie Audio nieprzerwanie odgrywało ważną role w udzielaniu wsparcia uczniom Pathgate na całym świecie poprzez dedykowaną im stronę internetową.

Lama Dondrup Dorje Rinpoche teaching at the Pathgate Dharma Centre in the UK
A nursery in Poland funded by the Pathgate Partnership Programme

Program Partnerski Pathgate kontynuował udzielanie funduszy i wsparcia wyświęconym, starszym, dzieciom i bezdomnym w różnych częściach świata zgodnie z ich potrzebami. Wszystko to stało się możliwe dzięki hojnemu wsparciu uczniów i przyjaciół Instytutu Pathgate na całym świecie. Jeśli pragniesz wspierać Program Partnerski Pathgate i stać się Przyjacielem Pathgate International, możesz to uczynić klikając na   Przekaż Ofiarę.