Nowe Nauczanie Audio: Porzuć Opinie by Przynieść Pokój dla Umysłu . . .     Aktualne Nauczania Pathgate: Anglia: 26 czerwiec - 26 sierpień . . .  Australia: 18 - 30 wrzesień . . .  Japonia: 12 - 14 październik . . .    Więcej szczegółów znajdziesz na: Harmonogram Nauczań

 

 

Zobacz Prawdę z Wyciszonym Umysłem

Buddha Statue

Wyciszony umysł jest w stanie utrzymać nasz umysł bezpiecznym, z dala od emocjonalnych przeszkód, wynikających z przywiązanianiechęci i ignorancji, eliminując w ten sposób tysiące trudności w naszym życiu.

Wszystkie istoty czujące pragną szczęścia, ale w rezultacie naszych dążeń nieuniknionym jest, że bywamy szczęśliwi z nieistotnych powodów, denerwujemy się z nieistotnych powodów, oczekujemy wygranej nad trywialnymi rzeczami. W rzeczywistości wszystko czego doświadczamy na świecie okazuje się tylko kolejnym zjawiskiem przechodzącym przez niekończącą się przemianę ku niczemu.

Kiedy nasz umysł jest spokojny i pozostaje w stanie swojego największego wyciszenia, wtedy w trafności czasu wyłania się z naszego wnętrza strumień światła, które umożliwia nam dostrzeżenie prawdziwej istoty wszystkiego i w ten sposób umożliwia nam porzucenie wszyskich zbędnych fiksacji by wkroczyć na ścieżkę prawdy prowadzącą w przyszłość niekończącego się szczęścia.   

 

Odtwórz Nagranie (29 min)

Aby zapisać to nauczanie, kliknij prawym przyciskiem no powyższy link i wybierz "Zapisz link jako"